Programma Familievoorstellingen

Familievoorstellingen in de Poppenzaal

Wil je op de hoogte blijven, klik hier om je in te schrijven voor de maandelijkse nieuwsbrief tijdens het seizoeninschrijven nieuwsbrief

Meer info over de prijzen, plaatsen in de zaal, Poppencafé en meer kijk bij  
'INFO EN PRIJZEN FAMILIEVOORSTELLINGEN'

september
vrijdag 16 - 19u00 Hee Man 7-12j
zondag 18 - 10u30 Hee Man 7-12j
woensdag 21 - 14u30 Hee Man 7-12j
zondag 25 - 10u30 Onderonsje 2,5-5j
oktober
zondag 2 - 10u30 Onderonsje 2,5-5j
woensdag 5 - 14u30 Onderonsje 2,5-5j
zondag 9 - 10u30 De Taartendief 3-6j
zondag 16 - 10u30 De Taartendief 3-6j
woensdag 19 - 14u30 De Magische Kast 6-10j
zondag 23 - 10u30 De Magische Kast 6-10j
vrijdag 28 - 19u00 De Magische Kast 6-10j
zondag 30 - 10u30 De Magische Kast 6-10j
november
woensdag 2 - 10u30 + 14u30 Ikke 2-5j
zondag 6 - 10u30 Ikke 2-5j
woensdag 9 - 14u30 Ikke 2-5j
zondag 13 - 10u30 Ikke 2-5j
zaterdag 19 - 10u30 + 14u30 Sinterklaas Kapoentje 3-8j
zondag 20 - 10u30 Sinterklaas Kapoentje 3-8j
woensdag 23 - 14u30 Sint en de bron van waarheid 3-8j
zaterdag 26 - 10u30 + 14u30 Sint en de bron van waarheid 3-8j
zondag 27 - 10u30 + 14u30 Sint en de bron van waarheid 3-8j
woensdag 30 - 14u30 Sint en de bron van waarheid 3-8j
december
zaterdag 3 - 10u30 + 14u30 Sinterklaas Kapoentje 3-8j
zondag 4 - 10u30 + 14u30 Sinterklaas Kapoentje 3-8j
zondag 11 - 10u30 Stapel 2,5-5j
woensdag 14 - 14u30 Stapel 2,5-5j
zondag 18 - 10u30 Stapel 2,5-5j
woensdag 21 - 14u30 Het meisje met de zwavelstokjes 4-10j
vrijdag 23 - 19u00 Het meisje met de zwavelstokjes 4-10j
woensdag 28 - 10u30 + 14u30 Het meisje met de zwavelstokjes 4-10j
vrijdag 30 - 19u00 Het meisje met de zwavelstokjes 4-10j
januari
woensdag 4 - 10u30 + 14u30 Hoofd Vol 4-10j
zondag 8 - 10u30 Hoofd Vol 4-10j
zondag 15 - 10u30 Hoofd Vol 4-10j
zondag 22 - 10u30 BeestIG 2-5j
woensdag 25 - 14u30 BeestIG 2-5j
zondag 29 - 10u30 BeestIG 2-5j
februari
zondag 5 - 10u30 BeestIG 2-5j
woensdag 8 - 14u30 Kleine Held 4-10j
vrijdag 10 - 19u00 Kleine Held 4-10j
zondag 12 - 10u30 Kleine Held 4-10j
zondag 19 - 10u30 Het Waait 0,5-3j
woensdag 22 - 10u30 + 14u30 Het Waait 0,5-3j
zondag 26 - 10u30 Het Waait 0,5-3j
maart
zondag 5 - 10u30 De Zandman 2-5j
woensdag 8 - 14u30 De Zandman 2-5j
zondag 12 - 10u30 De Zandman 2-5j
zondag 19 - 10u30 De Zandman 2-5j
woensdag 22 - 14u30 Ei, ei, ei, mijn vriendje is een ei 2,5-5j
zondag 26 - 10u30 Ei, ei, ei, mijn vriendje is een ei 2,5-5j
april
zondag 2 - 10u30 Ei, ei, ei, mijn vriendje is een ei 2,5-5j
woensdag 5 - 10u30 + 14u30 Ei, ei, ei, mijn vriendje is een ei 2,5-5j
woensdag 12 - 10u30 + 14u30 Het lelijke eendje 4-10j
zondag 16 - 10u30 Het lelijke eendje 4-10j
zondag 23 - 10u30 Het lelijke eendje 4-10j
woensdag 26 - 14u30 Het lelijke eendje 4-10j
zondag 30 - 10u30 Kijkdoos 2,5-6j
mei
zondag 7 - 10u30 Kijkdoos 2,5-6j
woensdag 10 - 14u30 Kijkdoos 2,5-6j
zondag 14 -10u30 Kijkdoos 2,5-6j
zondag 21 - 10u30 Plastic Soep 5-10j
woensdag 24 - 14u30 Plastic Soep 5-10j
vrijdag 26 - 19u00 Plastic Soep 5-10j
zondag 28 - 10u30 Bouwstenen 2,5-5j
juni
zondag 4 - 10u30 Bouwstenen 2,5-5j
woensdag 7 - 14u30 Bouwstenen 2,5-5j
zondag 11 - 10u30 Bouwstenen 2,5-5j