Speellijst

Prospectielijst van alle voorstellingen

Als je een voorstelling voor prospectie wilt bijwonen, raden wij aan contact met ons op te nemen. Wij zorgen er dan voor dat je binnen kunt.
Als er op dag al een voorstelling staat dan kan er soms toch nog een andere voorstelling worden georganiseerd.

O = Open familievoorstelling - Deze voorstellingen zijn voor iedereen toegankelijk. Je kunt reserveren bij de lokale organisatie.
X = Privé voorstelling - Alleen voor de inrichtende vereniging/school.
 
Voor voorstellingen in De Poppenzaal kun je op deze website terecht onder familievoorstellingen, je kunt daar ook reserveren.

 

April

 

 

O

Zon 19

10.30

Het Lelijke eendje' 4-10j

De Poppenzaal

X

Din 21

9.45

Het Lelijke eendje' 4-10j

De Poppenzaal

X

Woe 22

9.30

'Ei,mijn vriendje is een ei' 2.5-5

School -Van Cortbeemdelei 277 - Deurne

O

Woe 22

14.30

'Het Lelijke eendje' 4-10j

De Poppenzaal

X

Don 23

9.30

'Bouwstenen'  2.5-5j

Zweepes Ven,Oude Arendonksebaan 73-oud Turnhout

X

Vrij 24

10.00

'Ikke'  2.5-5j

School - Engerstraat 10 - Erps Kwerps

O

Zat 25

19.00

'De Nachtegaal'  4-10j

Conservatorium - Muntplein 6- 8000 Brugge

O

Zon 26

10.30

'Kijkdoos'   2.5-6

GC -Turnhoutsebaan 199 - Wijnegem

O

Zon 26

10.30

'Een ei kan niet vliegen'  3-7

De Poppenzaal

X

Ma 27

10.30+13.30

'Plastic Soep'   4-10j

OC - Gemeenteplein 1 -Oostrozebeke

X

Din 28

13.15

'Plastic Soep'   4-10j

School - Mgr Heylenstraat 22-Kasterlee

X

Woe 29

10.00

'Een ei kan niet vliegen'  3-7

School - Terbeeksestraat 6 - Meer

O

Woe 29

14.30

'Glibber de Slak' 2.5-6j

De Poppenzaal

X

Don 30

10.00

'Glibber de Slak' 2.5-6j

De Poppenzaal

Mei

 

 

 

O

Zon 3

10.30

'Glibber de Slak' 2.5-6j

De Poppenzaal

X

ma 4

10.00

'Plastic Soep'   4-10j

De Popenzaal

X

Woe 6

9.30

'Glibber de Slak' 2.5-6j

De Poppenzaal

O

Woe 6

14.3.0

'Glibber de Slak' 2.5-6j

De Poppenzaal

O

Zon 10

10.30

'Kleine Held' 4-10j

De Poppenzaal

X

Ma 11

9.45+11.15

'Het Waait'  0.5-3j

School-Nonnenstraat  16 - Herentals

X

Din 12

10.45

'Ikke'  2.5-5j

School-Isabellalei 107-Antwerpen

X

Woe 13

10.00

'Ei,mijn vriendje is een ei' 2.5-5

School-Zwarte Leeuwstraat 18 -Bonheiden

O

Woe 13

14.30

'Kleine Held' 4-10j

De Poppenzaal

X

Don 14

13.30

'Kleine Held' 4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 17

10.30

'Het Waait'  0.5-3j

De Poppenzaal

O

Woe 20

14.30

'Het Waait'  0.5-3j

De Poppenzaal

O

Zon 24

10.30

'Een ei kan niet vliegen'  3-7j

De Poppenzaal

X

Ma 25

10.00

'Een ei kan niet vliegen'  3-7

SOK- Hasseltsebaan 43 - Deurne (Diest)

O

Woe 27

14.30

'Een ei kan niet vliegen'  3-7j

De Poppenzaal

X

Don 28

10.30+13.30

'Bouwstenen'  2.5-5j

CC. Mozaïek - Kerkplein 14 - Kortessem

Juni

 

 

 

X

Din 2

9.45

'Een ei kan niet vliegen' 3-7

De Poppenzaal

O

Woe 3

14.30

'Een ei kan niet vliegen' 3-7

De Poppenzaal

O

Zon 7

10.30

'Leeg Hoofd' 4-10j

De Poppenzaal

X

Din 9

10.30

'Kijkdoos'   2.5-6j

School - W. van Haachtlaan 66 - Antwerpen

O

Woe 10

14.30

'Leeg Hoofd' 4-10j

De Poppenzaal

X

Vrij 12

10.00

'Ik, Jij, Wij' 2.5-6j

School-Spoorweglaan 25 - Boom

X

Ma 15

10.00

'Ik, Jij, Wij' 2.5-6j

School-Arthur Quintusstraat, 45-St P Leeuw

X

woe 17

10.00

'Kleine Held' 4-10j

School-Spoorweglaan 25 - Boom

X

Vrij 19

10.30

'Het Waait'  0.5-3j

School - Bondgenotenlaan 6 - Landen

O

Zon 21

10.00+11.15

'Het Waait'  0.5-3j

CC ter vesten - Gravenplein 1 - Beveren

X

Din 23

10.45

'Ik, Jij, Wij' 2.5-6j

School - Speelbroek 40 - Grimbergen

Juli

 

 

O

Zat 4

19.00

"De Stoefpotloden"

Straatfeest-Kuipersstraat 7 - Nieuwenrode

O

zat 25

13.00

"De Stoefpotloden"

Parochiezaal - Venusstraat - Oelegem

Augustus

 

 

X

Zat 29

14.00

'De Nachtegaal'  4-10j

CC -Della Faillelaan 34 - Aartselaar

Oktober

 

 

O

Zat 10

14.30

'Plastic Soep'   4-10j

De Vrede - Vredestraat 16 - Berchem

O

Zon 25

15.30

'Holle Bolle Billy'

Gildenzaal -Gemeentestraat 24 - Nijlen

2021

 

 

Januari

 

 

X

Ma 18

9.00+10.30
13.30

'De Zandman'

School - Heikantstraat 140 - Essen

Februari

 

 

X

Vrij 12

9.00+10.30

'Ik, Jij, Wij' 2.5-6j

School-Jozef Cornelissenlaan 15-Zoersel

MAART

 

 

 

O

Zon 21

10.30

'Ikke'  2.5-5j

Katholieke Kring - steenssensstraat 39 - Beveren

April

 

 

 

O

zat 24

19.00

'De Nachtegaal'  4-10j

Conservatorium - Muntplein 6- 8000 Brugge

Mei

 

 

 

 

 

 

 

 

Juni

 

 

 

X

Din 29

3x

'Hee Man' vanaf 6j

CC De Samenkomst -St Eloiswinkelstraat 84 - Ledegem