Prospectielijst van alle voorstellingen
https://www.propop.be/theater-propop/voorstellingen/beestig.htmlAls je een voorstelling voor prospectie wilt bijwonen, raden wij aan contact met ons op te nemen. Wij zorgen er dan voor dat je binnen kunt.
Als er op die dag al een voorstelling staat dan kan er soms toch nog een andere voorstelling worden georganiseerd.
O = Open familievoorstelling - Deze voorstellingen zijn voor iedereen toegankelijk. Je kunt reserveren bij de lokale organisatie.
X = Privé voorstelling - Alleen voor de inrichtende vereniging/school.
Voor voorstellingen in De Poppenzaal kun je op deze website terecht onder familievoorstellingen, je kunt daar ook reserveren.
september 2023 | |||||
X | do 14 | 12.30u | poppenwandeling | Turnhout | |
O | za 16 | 10.00u | peuterbox | bib Turnhout | |
O | zo 24 | 10.30u | Bo kan alles | de Poppenzaal | |
oktober 2023 | |||||
O | zo 1 | 10.30u | Bo kan alles | de Poppenzaal | |
O | zo 1 | 14.30u | Hoofd Vol | De Djoelen | Stw. op Mol 3, 2360 Oud-Turnhout |
X | di 3 | 09.30u | Bo kan alles | de Poppenzaal | |
X | wo 4 | 10.00u | Stapel | GVB de Springplank | Hoeksken 30, 2275 Lille |
X | wo 4 | 10.00u | Bo kan alles | de Poppenzaal | |
O | wo 4 | 14.30u | Bo kan alles | de Poppenzaal | |
O | zo 8 | 10.30u | Hee Man | de Poppenzaal | |
X | ma 9 | 09.30u+11.00u | Kijkdoos | St. Jozefschool Heide | Heidestatieplein, 2920 Kalthout |
O | zo 15 | 10.30u | Hee Man | dee Poppenzaal | |
X | zo 15 | 13.30u | peuterbox | Kuub, de Warande | Turnhout |
X | di 17 | 09.00u | poppenwandeling | Turnhout | |
O | wo 18 | 14.30u | Hee Man | de Poppenzaal | |
X | do 19 | 09.30u+11.00u | Kijkdoos | GBS Kadrie | Kapellenstw. 170, 2920 Kalmthout |
O | zo 22 | 10.30u | Holle bolle Billy | de Poppenzaal | |
O | zo 22 | 10.30u | Hoofd Vol | GC Wijnegem | Turnhoutsebaan 199, 2110 Wijnegem |
O | do 26 | 19.00u | Halloweenanimatie | Howest Brugge | Brugge |
X | vr 27 | 09.00u | Holle Bolle Billy | de Poppenzaal | |
O | zo 29 | 10.30u | Holle Bolle Billy | de Poppenzaal | |
november 2023 | |||||
O | wo 1 | 10.30u+14.30u | Holle Bolle billy | de Poppenzaal | |
O | zo 5 | 10.30u | Kijkdoos | de Poppenzaal | |
O | wo 8 | 14.30u | Kijkdoos | de Poppenzaal | |
X | do 9 | 13.30u | Hoofd Vol | dagcentrum de Rusthuif | Reenstraat 14, 2370 Arendonk |
O | zo 12 | 10.30u | Kijkdoos | de Poppenzaal | |
X | vr 17 | 10.15u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | za 18 | 10.00u | peuterbox | bib Turnhout | Turnhout |
O | za 18 | 10.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | zo 19 | 10.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | zo 19 | 15.00u | Het Waait | CC de Warande | Turnhout |
X | ma 20 | De Taartendief | Zillebekenlaan | 2600 Antwerpen | |
X | di 21 | 13.45u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
X | wo 22 | 10.00u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | wo 22 | 14.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
X | do 23 | 10.00u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
X | vr 24 | 09.00u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | za 25 | 10.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
O | zo 26 | 10.30u+14.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Poppenzaal | |
X | wo 29 | 09.15u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
O | wo 29 | 14.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | do 30 | 09.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | do 30 | 09.30u | Sinterklaas Kapoentje | de Djoelen | Oud-Turnhout |
X | do 30 | 14.15u | Sinterklaas Kapoentje | St. Agnes Lagere School | Dr. Coenstraat 18, 2660 Antwerpen |
december 2023 | |||||
X | vr 1 | 9.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | vr 1 | 09.00u | Sinterklaas Kapoentje | Dorp 43a | 9185 Wachtebeke |
O | za 2 | 10.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
O | za 2 | 14.00u | Sinterklaas Kapoentje | KWB Lichtaart | Schoolstraat 31, 2460 Kasterlee |
O | zo 3 | 10.30u+14.30u | sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | ma 4 | 09.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | ma 4 | 10.30u | Sinterklaas Kapoentje | Kattensprong | Tervuren |
X | di 5 | 09.30u | Sinterklaas Kapoentje | Vrije Basisschool St.-Jan Berchmans | Zoete Moederstraat 30, 9150 Kruibeke |
O | wo 6 | 14.30u | Sint en de bron van de waarheid | de Poppenzaal | |
X | do 7 | 10.30u+13.30u | Kijkdoos | Markt 1 | 2450 Meerhout |
X | vr 8 | 09.30u | Kijkdoos | Stedelijke basischool Hoedjes van Papier | Maarschalk Montgomerylaan 15, 2100 Antwerpen |
O | zo 10 | 10.30u | Onderonsje | de Poppenzaal | |
O | zo 10 | 10.30u | Stapel | CC Wijnegem | Turnhoutsebaan 119, 2110 Wijnegem |
O | wo 13 | 14.30u | Onderonsje | de Poppenzaal | |
O | zo 17 | 10.30u | Onderonsje | de Poppenzaal | |
X | di 19 | 13.10u | Het meisje met de zwavelstokjes | 't Grafiekje | Abdijstraat 3, 2260 Tongerlo |
O | wo 20 | 14.30u | Het meisje met de zwavelstokjes | de Poppenzaal | |
X | do 21 | 13.30u | Het meisje met de zwavelstokjes | de Poppenzaal | |
O | zo 24 | 10.30u | Het meisje met de zwavelstokjes | de Poppenzaal | |
O | wo 27 | 10.30u+14.30u | Het meisje met de zwavelstokjes | de Poppenzaal | |
O | zo31 | 10.30u | Het meisje met de zwavelstokjes | de Poppenzaal | |
januari 2024 | |||||
O | wo 3 | 10.30u+1430u | De Taartendief | de Poppenzaal | |
O | zo 7 | 10.30u | De Taartendief | de Poppenzaal | |
O | zo 14 | 10.30u | BeestIG | de Poppenzaal | |
X | di 16 | 9.30u+11.00u | Stapel | BS Scharrel | Witherenweg 2, 2322 Hoogstraten |
O | wo 17 | 14.30u | BeestIG | de Poppenzaal | |
O | vr 19 | 9.45u | BeestIG | de Poppenzaal | |
O | za 20 | 17u-23u | animatie Turnhout by night | Turnhout | |
O | zo 21 | 10.30u | BeestIG | de Poppenzaal | |
O | do 25 | 9.30u | Bouwstenen | de Poppenzaal | |
O | zo 28 | 10.30u | Bouwstenen | de Poppenzaal | |
X | ma 29 | 11.00u+13.30u | BeestIG | OC Kasterlee | Binnenpad 2, 2460 Kasterlee |
O | di 30 | 10.00u | Bouwstenen | de Poppenzaal | |
X | wo 31 | 11.00u | BeestIG | OC Kasterlee | Binnenpad 2, 2460 Kasterlee |
O | wo 31 | 14.30u | Bouwstenen | de Poppenzaal | |
februari 2024 | |||||
X | vr 2 | 10.00u | BeestIG | BSGO De Regenboog | Speelbroek 3,1850 Grimbergen |
O | zo 4 | 10.30u | Bouwstenen | de Poppenzaal | |
X | zo 4 | 15.30u | BeestIG | Gezinsbond Nijlen | Gemeentestraat 24, 2560 Nijlen |
X | di 6 | 10.00 u | Kleine Held | de Poppenzaal | |
X | wo 7 | 10.00 u | Stapel | St Carolus instituut | Lodewijk de Meesterstraat 1, 9100 Sint-Niklaas |
O | zo 11 | 10.30 u | Kleine Held | de Poppenzaal | |
O | wo 14 | 10.30 u+14.30u | Kleine Held | de Poppenzaal | |
O | zo 18 | 10.30 u | Stapel | de Poppenzaal | |
X | di 20 | 11.00 u | BeestIG | Onmoetingscentrum Tielen | Kasteeldreef 34, 2460 Kasterlee |
O | wo 21 | 9:30 u | Stapel | de Poppenzaal | |
O | do 22 | 9:30 u | Stapel | de Poppenzaal | |
O | zo 25 | 10.30 u | Stapel | de Poppenzaal | |
O | wo 28 | 9.45u+14.30u | Stapel | de Poppenzaal | |
X | do 29 | 10.30u+13.30 u | BeestIG | OC Lichtaart | Schoolstraat 31, 2460 Kasterlee |
maart 2024 | |||||
X | vr 1 | 9.30 u | Taartendief | Heilige Familie | Kesselsesteenweg 1, 2500 Lier |
O | zo 3 | 10.30 u | Stapel | de Poppenzaal | |
O | di 5 | 13.45 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | vr 8 | 9.30 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | za 9 | 9.30 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | zo 10 | 10.30 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | ma11 | 9.45 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | wo 13 | 14.30 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | vr 15 | 9.15u+13.45u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | zo 17 | 10.30 u | Plastic soep | de Poppenzaal | |
O | ma 18 | 10.30 u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
X | vr 22 | 13.15 u | poppenwandeling | Turnhout | |
O | zo 24 | 10.30 u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
X | ma 25 | 10.00 u | Ei ei ei | SB aan de stroom | Willem van Haechtlaan 66, 2050 Antwerpen |
O | di 26 | 10.00 u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
X | wo 27 | 9.00 u | poppenwandeling | Turnhout | |
O | wo 27 | 14.30 u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
O | do 28 | 9.00 u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
X | vr 29 | 9.30u+11.00u | Taartendief | Heilig Graf | Apostoliekenstraat 26, 2300 Turnhout |
april 2024 | |||||
O | wo 3 | 10.30u+14.30u | Ei ei ei | de Poppenzaal | |
O | zo 7 | 10.30 u | Het lelijke eendje | de Poppenzaal | |
O | wo 10 | 10.30u+14.30u | Het lelijke eendje | de Poppenzaal | |
O | zo 14 | 10.30 u | Het lelijke eendje | de Poppenzaal | |
X | ma 15 | 10.30 u | Het lelijke eendje | VBS de Bunt | Waterstraat 16, 2180 Antwerpen |
O | wo 17 | 9.30 u | Het lelijke eendje | de Poppenzaal | |
O | vr 19 | 9.30 u | Het lelijke eendje |
de Poppenzaal |
|
X | vr 19 | 9.30 u | Stapel | Ter Veste | Maria Gorettistraat 4, 2230 Herselt |
O | zo 21 | 10.30 u | Het waait | de Poppenzaal | |
X | ma 22 | 10.30 u | Taartendief | Heilig Graf | Nijverheidsstraat, 2300 Turnhout |
O | wo 24 | 14.30 u | Het waait | de Poppenzaal | |
O | zo 28 | 10.30 u | Het waait | de Poppenzaal | |
mei 2024 | |||||
O | zo 5 | 10.30 u | Het waait | de Poppenzaal | |
O | wo 8 | 14.30 u | Hoofd vol..?! | de Poppenzaal | |
O | zo 12 | 10.30 u | Hoofd vol..?! | de Poppenzaal | |
O | do 16 | 10.00 u | poppenwandeling | Turnhout | |
O | zo 19 | 10.30 u | Hoofd vol..?! | de Poppenzaal | |
O | wo 22 | 14.30 u | De Zandman | de Poppenzaal | |
O | zo 26 | 10.30 u | De Zandman | de Poppenzaal | |
X | ma 27 | 10.45 u | BeestIG | H. Hart college | Parklaan 7, 1500 Halle |
juni 2024 | |||||
O | zo 2 | 10.30 u | De Zandman | de Poppenzaal | |
O | wo 5 | 14.30 u | De Zandman | de Poppenzaal | |
X | ma 17 | 10.30u+14.00u | Stapel | VBS St Laurens | Assenedesteenweg 113, 9060 Zelzate |
© 2024 Propop vzw