Speellijst

Prospectielijst van alle voorstellingen

Als je een voorstelling voor prospectie wilt bijwonen, raden wij aan contact met ons op te nemen. Wij zorgen er dan voor dat je binnen kunt.
Als er op dag al een voorstelling staat dan kan er soms toch nog een andere voorstelling worden georganiseerd.

O = Open familievoorstelling - Deze voorstellingen zijn voor iedereen toegankelijk. Je kunt reserveren bij de lokale organisatie.
X = Privé voorstelling - Alleen voor de inrichtende vereniging/school.
 
Voor voorstellingen in De Poppenzaal kun je op deze website terecht onder familievoorstellingen, je kunt daar ook reserveren.

Oktober

 

 

O

Zon 21

10.30

"Het Waait"    0.5-3j

De Poppenzaal

X

Din 23

9.00

"Het Waait"    0.5-3j

De Poppenzaal

O

Woe 24

14.30

"De Stoefpotloden"   4-10j

De Poppenzaal

X

vrij 26

10.30

"Het Waait"    0.5-3j

School - Pastoor Lambrechtsstraat 3 - Rijkevorsel

O

Zon 28

10.30

"De Stoefpotloden"   4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 31

10.30
14.30

"De Stoefpotloden"   4-10j

De Poppenzaal

November

 

 

X

Din 6

13.30

"Het Waait"    0.5-3j

De Berk - Kloosterbeekstraat 7 - Hasselt

X

Woe 7

9.30

Plastic Soep    4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 7

14.30

Plastic Soep    4-10j

De Poppenzaal

X

Don 8

10.15
14.15

"Het Waait"    0.5-3j
“Kijk”    2.5-6

School - Eikhof 20 - Lint 

O

Zon 11

10.30

Plastic Soep    4-10j

De Poppenzaal

X

Ma 12

10.30

"Ikke" 2.5-5j

School - Opperstraat 32 - Liederkerke

X

Din 13

10.00

"Het Waait"    0.5-3j

School - Willem van Haachtlaan 66 - Antwerpen

X

Woe 14

8.40
9.50
11.00

"Graaf"   2.5-7j

School -Kapucinessenstraat 28 - Antwerpen

O

Woe 14

14.30

Plastic Soep    4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 18

14.00

”Sint en de bron” 3-8j

Parochiecentrum - Kasteelstraat 3 - Neerlinter

X

Zon 18

14.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School - Schoolstraat 4 - Beerse

X

Ma 19

13.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School -Zwarte Leeuwstraat 20 - Bonheiden

X

Din 20

14.00

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School-Dokter Coenstraat 18 - Hoboken

X

woe 21

9.45

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

O

Woe 21

14.30

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

X

Vrij 23

9.30
10.45

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School-Generaal Lemanstraat 30 - HASSELT

X

Vrij 23

9.30

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

O

Zat 24

10.30
14.30

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

O

Zon 25

10.30
14.30

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

X Ma 26 10.00 ”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

X Ma 26 10.00  "Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

OC - Westlaan 194 - Heusden-Zolder

X

Din 27

9.45

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

X

din 27

13.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

Parochiezaal - Pastoriestraat - Baal

X

Woe 28

9.30

”Sint en de bron” 3-8j

De Poppenzaal

X

Woe 28

9.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School - Van Den Hautelei 79 - Antwerpen

O

Woe 28

14.30

”Sint en de bron” 3-8j

 

X

Don 29

9.15

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

Schhol - Zandstraat 39 - Zoersel

X

vrij 30

9.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

De Poppenzaal

X

vrij 30

16.00
17.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

School - de Fierlantstraat 35 - Vorst

December

 

 

 

O

Zat 1

10.30
14.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

De Poppenzaal

O

Zon 2

10.30
14.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

De Poppenzaal

X

Zon 2

14.00

'Sint en de bron' 3-8j

Parochiezaal -Broekstraat 24a St-Amands

X

ma 3

10.30
13.45

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

De Poppenzaal

X

Din 4

9.30
11.00

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

school-Violetstraat 18 Antwerpen

X

Din 4

10.00

'Sint en de bron' 3-8j

School - Hoeksken 30 - Lille

X

Woe 5

9.00

'Sint en de bron' 3-8j

School - Processieweg 2  - Reet

O

Woe 5

14.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

De Poppenzaal

X

Don 6

10.00

“Bouwstenen”     2.5-5j

De Poppenzaal

X

Don 6

9.30
11.00

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

Nova - Steenweg 82 - Eke, Nazareth

 

vrij 7

9.30
11.00

'Sint en de bron' 3-8j

School -Schoolstraat 10 - Koningshooikt

X

Vrij 7

10.30

"Zie ginds zinkt de stoomboot" 3-8j

CC Ter Schelde - Fromentinstraat 2 - Antwerpen

O

Zon 9

10.30

“Bouwstenen”     2.5-5j

De Poppenzaal

X

Ma 10

10.15
14.15

“De Nachtegaal”    4-10j
"Plastic Soep"    4-10j

School - Eikhof 20 - Lint 

X

Din 11

10.00

“Bouwstenen”     2.5-5j

De Poppenzaal

O

Woe 12

14.30

“Bouwstenen”     2.5-5j

De Poppenzaal

O

Zon 16

10.30

“Bouwstenen”     2.5-5j

De Poppenzaal

X

Woe 19

9.30

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 19

14.30

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

X

Don 20

13.00

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

School-Kerkomsesteenweg 45 - Boutersem

X

Vrij 21

13.45

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

O

Zat 22

14.30

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 23

10.30
14.30

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 26

10.30
14.30

“Meisje met de Zwavelstokjes” 4-10j

De Poppenzaal

X

Vrij 28

10.15

Plastic Soep    4-10j

Poppenzaal

X

Zat 29

15.00

"Kleine Held"   4-10j

Donystraat 14 - Tienen

O

Zon 30

10.30

"Ik, Jij, Wij"     2.5-6j

De Poppenzaal

2019

 

 

Januari

 

 

O

Woe 2

10.30
14.30

"Ik, Jij, Wij"     2.5-6j

De Poppenzaal

O

Zon 6

10.30

"Graaf"   3-7j

De Poppenzaal

X

Ma 7 jan

9.00

"Graaf"   3-7j

De Poppenzaal

O

Woe 9

14.30

"Graaf"   3-7j

De Poppenzaal

X

Vrij 11

101.00

"Graaf"   3-7j

De Poppenzaal

O

Zon 13

10.30

"Graaf"   3-7j

De Poppenzaal

O

Woe 16

14.30

“De Nachtegaal”    4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 20

10.30

“De Nachtegaal”    4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 23

14.30

“De Nachtegaal”    4-10j

De Poppenzaal

X Ma 28 9.30
11.00

"De Zandman"   2.5

School-Banmolenweg 9 - Rijkevorsel

X

din 29

10.00

"Graaf"   2.5-7j

School -Weerstandlaan 141-Hoboken

X

woe 30

10.00

"Ikke" 2.5-5j

School - Heihoekse Kerkwegel 9 - Lembeke

O

Woe 30

14.30

“Knuffel op zee”   3-8j

De Poppenzaal

Februari

 

 

O

Zon 3

10.30

“Knuffel op zee”   3-8j

De Poppenzaal

X

Woe 6

9.30

“Knuffel op zee”   3-8j

De Poppenzaal

O

Woe 6

14.30

“Knuffel op zee”   3-8j

De Poppenzaal

O

Zon 10

10.30

"Kleine Held"   4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 13

14.30

"Kleine Held"   4-10j

De Poppenzaal

X

Vrij 15

11.00

"Ikke" 2.5-5j

GVBS-Kwadeveldenstraat - Merksem

O

Zon 17

10.30

"Kleine Held"   4-10j

De Poppenzaal

O

Woe 20

14.30

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

X

Vrij 22

9.30

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Zon 24

10.30

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

X

Din 26

9.15
10.45

"Ik, Jij, Wij"     2.5-6j

Theaterzaal - Oorderseweg 8 - Ekeren

X

Din 26

10.45

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Woe 27

14.30

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

Maart

 

 

X

Vrij 1

9.45

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Zon 3

10.30

"Ikke" 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Ma 4

14.30

"Graaf"   2.5-7j

Jojo – Sterlingerstraat 54 - Antwerpen

O

Woe 6

10.30
14.30

"Holle Bolle Billy"   4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 10

10.30

"Holle Bolle Billy"   4-10j

De Poppenzaal

X

Din 12

10.00

"Ikke" 2.5-5j

School-Willem van Haachtlaan 66 - Antwerpen

O

Woe 13

14.30

"Holle Bolle Billy"   4-10j

De Poppenzaal

O

Zon 17

14.30

"Holle Bolle Billy"   4-10j

Ons Tejater -Grotenhof 1 - Lieshout - Ned

X

Woe 20

9.45

“Ati”     3-7j

De Poppenzaal

O

Woe 20

14.30

“Ati”     3-7j

De Poppenzaal

X

Vrij 22

9.30

Plastic Soep    4-10j

School-Mellinetplein 13-Berchem

O

Zon 24

10.30

“Ati”     3-7j

De Poppenzaal

O

Woe 27

14.30

“Ati”     3-7j

De Poppenzaal

X

Don 28

10.00

“Ei,ei,mijn vriendje is een ei” 2.5-5j

De Poppenzaal

April

 

 

X

ma 1

10.00

“Ei,ei,mijn vriendje is een ei” 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Woe 4

14.30

“Ei,ei,mijn vriendje is een ei” 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Zon 7

10.30

“Ei,ei,mijn vriendje is een ei” 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Woe 10

10.30
14.30

“Ei,ei,mijn vriendje is een ei” 2.5-5j

De Poppenzaal

O

Woe 17

10.30
14.30

“De Magische Kast”     5-10j

De Poppenzaal

O

Woe 24

14.30

“De Magische Kast”     5-10j

De Poppenzaal

O

Zon 28

10.30

“De Magische Kast”     5-10j

De Poppenzaal

X

Ma 29

13.45

“De Magische Kast”     5-10j

De Poppenzaal

X

Di 30

13.45

“De Magische Kast”     5-10j

De Poppenzaal

Mei

 

 

O

Woe 1

14.30

“Kijk”    2.5-6

De Poppenzaal

O

Zon 5

10.30

“Kijk”    2.5-6

De Poppenzaal

O

Woe 8

14.30

“Kijk”    2.5-6

De Poppenzaal

X

Vrij 10

10.00

“Rara”    4-8j

De Poppenzaal

O

Zon 12

10.30

“Rara”    4-8j

De Poppenzaal

X

Ma 13

13.30

“Rara”    4-8j

De Poppenzaal

O

Woe 15

14.30

“Rara”    4-8j

De Poppenzaal

O

Zon 19

10.30

“Rara”    4-8j

De Poppenzaal

O

Woe 2

14.30

"De Zandman"   2.5j

De Poppenzaal

O

Zon 26

10.30

"De Zandman"   2.5j

De Poppenzaal

X

woe 29

9.30

"De Zandman"   2.5j

De Poppenzaal

O

Woe 29

14.30

"De Zandman"   2.5j

De Poppenzaal

Juni

 

 

 

O

Zon 2

10.30

"De Zandman"   2.5j

De Poppenzaal

X

Din 4

10.30
13.45

"Ik, Jij, Wij"     2.5-6j

Het Swok - Ooststraat 4 A - Staden

X

Vrij 14

10.30
14.00

"Ikke" 2.5-5j

CC Hoogen pad - Adegem-Dorp 15B,  Adegem

O

Zon 16

10.30

"Kleine Held"   4-10j

CC Ter Vesten -Gravenplein 2 - Beveren

X

ma 17

10.00

Plastic Soep    4-10j

Poppenzaal